Tabule a flipcharty

Tabuľa, ako základná prezentačná pomôcka a priestor zároveň, umožňuje jednoducho písať a tiež mazať všetko potrebné. Moderný spôsob prezentácie umožňuje interaktívna tabuľainteraktívne plátno.

Flipcharty ako prenosné tabule sú vhodným doplnkom v prípade malých učební, ktoré neposkytujú dostatočný priestor na umiestnenie klasickej tabule a zároveň predstavujú nenahraditeľnú pomôcku na školenia a prezentácie rôzneho druhu. Flipcharty umožňujú jednoduchú manipuláciu, prenos aj skladovanie, čo zvyšuje ich praktickosť nielen počas použitia.

 

Flipchart pozostáva z nasledovných častí:

  • tabuľová plocha – popisovateľná, prípadne nepopisovateľná fixkami
  • stojan na flipchart – výškovo nastaviteľný, pevný, prípadne na kolieskach, čím sa flipchart stáva posuvným aj počas použitia
  • papierové listy – sa upevňujú na tabuľovú plochu pomocou lišty
  • doplnky k flipchartom – lišty, popisovače – fixky – na tabuľovú plochu, prípadne na papier, stierky, čistiace prostriedky, ukazovátka, magnetky

Ponúkame vám profesionálne flipcharty rôznych značiek, ktoré vám zjednodušia prezentáciu a zapoja publikum do diskusie. Vhodné tabule a prezentácie dokážu urobiť vyučovanie atraktívnym. Tabule a flipcharty ako aj všetky potrebné doplnky nájdete v Dobrom papiernictve Daffer.