Prečo je Daffer Dobré papiernictvo?

Prečo je Daffer Dobré papiernictvo?

Dobré papiernictvo je dobré na základe určitých atribútov. Snažíme sa klásť dôraz na všetky z nich, aby sme vám dokázali, že náš slogan nie je len klišé. Daffer – Dobré papiernictvo je dobré práve preto, lebo vám ponúka:

Široký sortiment

Dobré papiernictvo je charakteristické tým, že si v ňom vyberie každý. Široký sortiment papiernictva Daffer vám to umožní.

Špecializovaný sortiment

potrebujete niečo špeciálne, čo nikde neviete zohnať? Navštívte Daffer – Dobré papiernictvo a opýtajte sa na špecializovaný sortiment. V prípade, že ho na predajni práve nemáme, radi Vám ho objednáme.

Nadčasové aj trendové výrobky

vieme, čo práve letí a prinášame vám to ako prví. Samozrejme stará dobrá klasika má na pultoch našich predajní tiež svoje miesto. Daffer – Dobré papiernictvo myslí na všetkých.

Kvalitné výrobky

kvalita je viac ako nízka cena. Kvalitný výrobok dokáže ušetriť prostriedky z dlhodobého hľadiska. Dobré papiernictvo ponúka kvalitu a šetrí tak váš čas aj peňaženku.

Primerané ceny

v dobrom papiernictve ceny zodpovedajú kvalite. Daffer vám ponúka širokú škálu výrobkov v rôznych cenových hladinách, z ktorých si určite vyberiete.

Časté zásobovanie

váš obľúbený tovar vám privezieme tak rýchlo ako sa len dá. Dobré papiernictvo vás nenechá čakať.

Blízko k vám

Daffer – Dobré papiernictvo má pobočky vo 8-mich mestách na Slovensku. Všetky papiernictvá Daffer sú situované v blízkosti škôl, prípadne námestí. Aby sme k vám boli ešte bližšie, spustili sme on-line nákup v našom e-shope. Teraz už nemusíte nikam chodiť. Daffer – Dobré papiernictvo prichádza k vám.

Na vašom názore nám záleží

aktívne počúvame vaše priania a potreby a snažíme sa im prispôsobiť sortiment našich výrobkov. Povedzte nám aj vy, čo vám u nás chýba, aby sme to mohli čo najskôr napraviť.

Služby „k vašim službám“

náš ochotný personál vám vždy pomôže, poradí a odporučí vhodný výrobok. Stačí sa len opýtať. Pýtajte sa prosím. Daffer – Dobré papiernictvo vám zodpovie všetky vaše otázky.

Ceníme si vašu vernosť

stálych zákazníkov odmeníme zľavami. KARTA VÝHOD je spôsob, ako nakupovať kvalitu za výhodné ceny. Dobré papiernictvo sa vie odvďačiť.

Myslíme na prírodu

keďže Daffer je Dobré papiernictvo, nezabúdame ani na prírodu. Naše ekologické správanie sa snažíme aplikovať vo všetkých oblastiach našej činnosti – od objednávok, cez zásobovanie a sortiment, po služby. Príďte sa k nám presvedčiť.